СВЯТКУВАННЯ У с. ПРИВІТНЕ

ХРИСТОС ВОСКРЕС!!!

У світлу п’ятницю, в день молитовного вшанування ікони Пресвятої Богородиці «Живоносне джерело», по-особливому святкують прихожани храму Різдва Пресвятої Богородиці с. Привітне. Адже саме у цей день розпочалися богослужіння в облаштованому храмовому приміщенні в далекому 1999 році.

Розділити пасхальну радість з прихожанами та настоятелем храму прот. Валентином Чикерендою прибули благочинний округу прот. Василій Іванейко та настоятель храму прп. Серафима Саровського смт. Млинів прот. Олександр Посільський.

Після звершення соборної пасхальної Літургії священнослужителями було відслужено святковий молебень.

Прот. Олександр Посільський зачитав присутнім прихожанам Пасхальне послання Блаженнішого Митрополита Онуфрія, а благочинний наостанок звернувся до богомольців з коротким словом-привітанням. Священик подякував настоятелю храму за жертовні труди, та побажав ще багато років у доброму здоров’ї очолювати своїх прихожан на шляху до Царства Небесного.

Завершилися святкування спільною трапезою.

ХРИСТОС ВОСКРЕС!!! ВОІСТИНУ ВОСКРЕС ХРИСТОС!!!