ДЕНЬ АНГЕЛА МИТРОПОЛИТА ВАРФОЛОМІЯ

13 липня день небесного покровителя святкує Високопреосвященніший Варфоломій, митрополит Рівненський та Острозький.

З нагоди святкової дати у храмі Свято-Георгієвського подвор’я, що у м. Рівне відбулася святкова Божественна Літургія, котру очолив тезоіменитий владика у співслужінні Преосвященнішого Пимена, єпископа Дубенського, секретаря та благочинних єпархії і запрошеного духовенства.

Під час Літургії були піднесені особливі прохання за митрополита Варфоломія.

По завершенні служби було звершено подячний молебень, та виголошено многоліття його Високопреосвященству.

Владика Пимен, духовенство, чернецтво та всі присутні висловили щирі привітання Митрополиту Варфоломію. У свою чергу правлячий владика подякував за спільну молитву, та побажав ревності у справі збереження чистоти Православної віри.

Завершилися святкування спільною трапезою.

ДУХОВЕНСТВО ТА МИРЯНИ МЛИНІВСЬКОГО БЛАГОЧИННЯ ПРИЄДНУЮТЬСЯ ДО ПРИВІТАНЬ. БАЖАЄМО ВАМ, ДОРОГИЙ ВЛАДИКО, ДОБРОГО ЗДОРОВ’Я, ВІРИ, ТЕРПІННЯ, ДУХОВНОГО НАТХНЕННЯ, БЕЗПЕРЕСТАННОЇ БОЖОЇ ДОПОМОГИ В АРХІПАСТИРСЬКИХ ТРУДАХ, ТА ЗДІЙСНЕННЯ ВСІХ БЛАГИХ ЗАДУМІВ І ПОЧИНАНЬ.

ІС ПОЛЛА ЕТІ ДЕСПОТА!!!