ВІТАЄМО ЮВІЛЯРА!!!

Духовенство та миряни Млинівського благочиння Рівненської єпархії УПЦ щиро вітають настоятеля Свято-Покровського храму с. Бокійма прот. Святослава Дячука зі славним ювілеєм – 60-річчям!

Ваше високопреподобіє, дорогий отче Святославе!

У цей день, усі, хто знає вас, щиро молимося до Милосердного Господа, щоб Він щедрою рукою нагородив вас добрим здоров’ям, терпінням, любов’ю від ближніх, пастирською мужністю, повагою від прихожан, та благодатною підтримкою на всіх життєвих шляхах.

Протягом 33-х років ви ревно несете пастирське служіння, молячись перед Престолом за ввірену Господом паству. Тож щиро бажаємо вам, дорогий отче, щоб благодать Божа і надалі ще багато років допомагала зберігати вірність Христовій Церкві, та зберегти у цій єдності всіх, хто рівнявся на вас, та надіявся на вашу молитовну підтримку.

МНОГІЇ ЛІТА!!!

З повагою духовенство та миряни Млинівського благочиння УПЦ