Сповідь духовенства Млинівського благочиння

330 березня, у день пам’яті преподобного Олексія, чоловіка Божого, у Свято-Вознесенському монастирі смт. Млинова відбулася сповідь духовенства Млинівського благочиння. Таїнство Сповіді провів духівник району протоієрей Валентин Чикиренда. Літургію Передосвячених Дарів звершив Високопреосвященніший Варфоломій, митрополит Рівненський та Острозький. Владиці співслужило духовенство благочиння. Після богослужіння архіпастир звернувся до присутніх вірян зі словом проповіді, закликавши всіх до ревного несіння подвигу посту та покаяння.

Після завершенні Літургії, митрополит нагородив черговими священицькими нагородами священиків округу.

Згодом владика очолив збори священнослужителів, де розглядалися актуальні церковні питання.

Благочинний протоієрей Андрій Іванейко від імені духовенства подякував владиці Варфоломію за молитви та побажав здоров’я і духовної наснаги у подальшому служінні.