ПОДАРУЙ СИРОТІ ШКОЛУ

Традиційно напередодні початку нового навчального року православні християни звертаються до Господа з особливими молитовними проханнями, щодо благодатної допомоги у навчанні дітей. По храмах звершуються богослужіння, діти приступають до таїнств Сповіді та Причастя, моляться під час молебнів.

Окрім вже звичної молитовної підготовки, парафіяни Свято-Іоанно-Богословського храму УПЦ смт. Демидівка кілька років поспіль супроводжують таку молитву добрими справами – проводять благодійну акцію «ПОДАРУЙ СИРОТІ ШКОЛУ».

В силу об’єктивних обставин цьогоріч реалізувати запланований захід у звичних масштабах не вдалося, проте, дотримуючись традиції, було закуплено необхідний одяг для двох дітей-сиріт. Дана акція – не про кошти. Вона – про любов і небайдужість віруючих людей. Тож сподіваємось, що реалізація благої справи стане джерелом любові і миру для оточуючих людей.