Митрополит Варфоломій взяв участь в урочистостях із нагоди другої річниці інтронізації Предстоятеля УПЦ

Архієреї, духовенство та віряни з усіх єпархій УПЦ прибули до столиці, щоб привітати Блаженнішого Митрополита Онуфрія з другою річницею обрання на Київську митрополичу кафедру. 17 серпня 2016 року, у День інтронізації Предстоятеля Української Православної Церкви, в Успенському соборі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври відбулася Божественна Літургія, яку очолив Блаженніший владика.

Із його Блаженством служили митрополити, архієпископи, єпископи у співслужінні численного духовенства різних єпархій Української Православної Церкви. Участь у Богослужінні взяв і правлячий архієрей Рівненщини, митрополит Рівненський і Острозький Варфоломій.

Нагадаємо, що 17 серпня 2014 року у Свято-Успенській  Києво-Печерській Лаврі відбулася інтронізація Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, якого було обрано  Предстоятелем Української Православної Церкви на Соборі єпископів УПЦ  13 серпня того ж року.

За матеріалами Синодально-просвітницького відділу УПЦ