ВІТАННЯ О. БЛАГОЧИННОМУ

13 грудня, у день пам’яті святого апостола Андрія Первозванного, свій День Ангела молитовно відзначив благочинний Млинівського округу прот. Андрій Іванейко. З нагоди святкування у Свято-Покровському храмі с. Малі Дорогостаї відбулось богослужіння. Розділити радість празника прибуло духовенство благочиння.

Під час Божественної Літургії були вознесені особливі молитви за здоров’я отця благочинного та всіх, хто носить ім’я святого апостола.

По завершенні подячного молебню зі словом вітання до іменинника звернувся настоятель храму прп. Серафима Саровського смт. Млинів прот. Олександр Посільський. Священик привітав прот. Андрія від імені духовенства благочиння та побажав у доброму здоров’ї ще багато років нести покладений Богом послух на теренах Млинівської землі.

Також свого настоятеля привітали прихожани храму.