9 ДНІВ БЕЗ ОТЦЯ БЛАГОЧИННОГО

2 вересня виповнилося 9 днів з дня трагічної загибелі благочинного Млинівської округи прот. Андрія Іванейка.

Щоб вшанувати пам’ять свого духовного наставника, на соборне богослужіння, котре проходило у Свято-Покровському храмі с. Малі Дорогостаї, де останні 25 років настоятелем був о. Андрій, зібралося майже все духовенство Млинівського благочиння.

Священнослужителі піднесли особливу молитву, просячи прощення гріхів та Царства Небесного загиблому священику.

По завершенні Божественної Літургії всі присутні вирушили до могили спочилого настоятеля храму, де була відслужена панахида.

На завершення син покійного благочинного свящ. Василій Іванейко подякував усім присутнім за спільну молитву, та щиро попросив і надалі постійно поминати новопредставленого прот. Андрія у домашніх та церковних молитвах.

НАМ ДУЖЕ НЕ ВИСТАЧАЄ ВАС, ОТЧЕ БЛАГОЧИННИЙ!!!

ЦАРСТВО НЕБЕСНЕ! ВІЧНИЙ СПОКІЙ!