ВІДБУЛАСЯ СПОВІДЬ ДУХОВЕНСТВА МЛИНІВСЬКОГО БЛАГОЧИННЯ

14 березня у день пам’яті святої преподобномучениці Євдокії у Свято-Вознесенському Млинівському монастирі відбулося торжественне соборне богослужіння, котре очолив Високопреосвященніший Варфоломій, митрополит Рівненський та Острозький. Саме у цей день престольне свято відзначає один із храмів обителі. Тож уже стало традицією поєднувати святкове богослужіння зі сповіддю духовенства Млинівського благочиння.

Владиці співслужили благочинний прот. Василій Іванейко, духовенство округу та сусідніх благочинь.

Літургію прикрасили співом сестри обителі, студентки Городоцького регентського училища та хор духовенства благочиння.

По завершенні богослужіння священнослужителі привітали Владику зі славним ювілеєм, та побажали архіпастирю доброго здоров’я, наснаги, та духовної підтримки від церковної пастви.

Продовжилося святкування спільною трапезою.

Також цього дня відбулася тематична зустріч з начальником Пожежної служби Млинівського району Сергієм Демидюком, котрий закликав духовенство до дотримання правил пожежної безпеки та запропонував дієву допомогу у забезпеченні необхідного для цього технічного супроводу.