СПОВІДЬ ДУХОВЕНСТВА МЛИНВСЬКОГО БЛАГОЧИННЯ

25 грудня, у день пам’яті святителя Спиридона, Триміфунтського чудотворця, у стінах Свято-Вознесенського жіночого монастиря смт. Млинів відбулося соборне богослужіння духовенства Млинівського благочиння.

У цей день священнослужителі мали можливість приступити до Таїнства Сповіді, яке звершив духівник благочиння прот. Валентин Чикеренда.

Божественну Літургію очолив благочинний округу прот. Василій Іванейко у співслужінні прибулого духовенства.

Богослужіння прикрашали співом сестри обителі та хор духовенства і матушок під керівництвом м. Валентини Посільської.

Під час Літургії були піднесені особливі молитовні прохання за мир та єдність у Православній Церкві, швидке подолання хворобливої пошесті, та збереження у доброму здоров’ї медичних працівників.

По завершенні богослужіння благочинний висловив слова вдячності духовенству, ігумені Михаїлі та старшій сестрі обителі мон. Єрміонії за спільну молитву та любов один до одного.

Наостанок було проведено збори духовенства, на яких обговорили актуальні питання церковного життя, а частина священиків отримала допомогу напередодні свята Різдва Христового.