ПРЕСТОЛЬНЕ СВЯТО У с. ЗАГАТИНЦІ

День молитовної згадки перенесення мощей святителя і чудотворця Миколая являється престольним празником Свято-Миколаївського храму с. Загатинці. Тож 22 травня до цієї парафії прибуло чимало духовенства та мирян, щоб розділити радість свята із місцевими прихожанами.

Соборне богослужіння очолив благочинний округу прот. Василій Іванейко у співслужінні настоятеля храму прот. Ростислава Голубовського та гостей у священному сані.

Під час Божественної Літургії всі усердно молилися за мир в Українській державі та подолання хвороби короновірусу.

Зі словом проповіді до присутніх звернувся свящ. Віталій Величко.

Одразу після завершення богослужіння відбувся хресних хід навколо храму.

Благочинний привітав усіх присутніх із престольним святом, та побажав у своєму житті уподібнюватися святителю Миколаю у справах любові, милосердя та доброчинства, адже це стане запорукою дерзновенної молитви до Господнього угодника. Також благочинний привітав настоятеля храму прот. Ростислава Голубовського із отриманням високої церковної нагороди – правом носіння митри.

У свою чергу настоятель висловив слова вдячності собору духовенства за спільну молитву та всім присутнім за розділену радість престольного свята.