ВІДБУВСЯ ЧИН ПОХОВАННЯ МИТРОПОЛИТА ВАРФОЛОМІЯ

17 вересня, 2021 року, у Георгіївському подвор’ї Миколаївського Городоцького жіночого монастиря відбувся чин відспівування Високопреосвященнішого Варфоломія, митрополита Рівненського і Острозького.

З благословення Предстоятеля Української Православної Церкви, Блаженнішого Онуфрія, Митрополита Київського і всієї України заупокійну Літургію та чин відспівування очолив Високопреосвященніший Сергій, митрополит Тернопільський і Кременецький.

Владиці співслужи митрополит Овруцький і Коростенський Віссаріон, митрополит Поліський і Сарненський Анатолій, митрополит Володимир-Волинський і Ковельский Володимир, архієпископ Гурій (Кузьменко), архієпископ Бучанський Пантелеімон, архієпископ Городницький Олександр, вікарій Одеської єпархії, архієпископ Южненський Діодор, вікарій Тульчинської єпархії, єпископ Ладижинський Сергі, вікарій Рівненської єпархії єпископ Дубенський Пимен, вікарій Бориспільської єпархії, єпископ Згурівський Амвросі, вікарій Волинської єпархії, єпископ Камінь-Каширський Афанасій та сонм духовенства Рівненської та інших єпархій УПЦ.

По завершенні чину відспівування єпископ Пимен зачитав слово співчуття від Святійшого Патріарха Кирила, а митрополит Сергій зачитав слово співчуття від імені Блаженнішого Митрополита Онуфрія.

Попрощатися зі своїм архіпастирем, духівником, наставником, другом, однокласником приїхало багато людей. Чисельний потік продовжувався протягом ночі та дня.

Після чину прощення тіло новопреставленного Владики повезли у село Городно, Волинської області на малу Батьківщину митрополита Варфоломія, згідно заповіту спочилого.

У Городно провести в останню путь свого земляка зібралося багато люду та духовенства.

На подвір’ї обителі Олександра Невського, яку заснував владика-митрополит було відправлено Велику панахиду.

Тіло новоспочилого архіпастиря було поховано на сільському кладовищі біля храму-каплиці апостолів Варфоломія і Варнави, поруч з могилою мами Владики.

Упокой Господи душу спочилого раба Твого!