ПРЕСТОЛЬНЕ СВЯТО У с. ЗАГАТИНЦІ

19 грудня престольне свято молитовно відзначали прихожани Свято-Миколаївського храму УПЦ с. Загатинці, Млинівського благочиння.

Святкове богослужіння очолив настоятель храму прот. Ростислав Голубовський. Спільно з прихожанами священнослужитель молився за подолання хворобливої пошесті та мир і єдність у Православній Церкві та нашій державі.

Щоб розділити радість свята на молебень прибули священики з навколишніх парафій.

Приємною несподіванкою для присутніх стало тематичне привітання від наймолодших прихожан храму. Діти заспівали пісню, та розповіли привітання у віршованій формі.

У знак вдячності настоятель подарував кожному солодкий подарунок.

Наостанок прот. Ростислав Голубовський подякував усім за спільні молитви, та побажав кожному молитовного заступництва святителя Миколая.