Митрополит Варфоломій взяв участь у святковому Богослужінні в Почаївській Лаврі

5 серпня, коли свята Православна Церква вшановує Почаївську ікону Богоматері, Високопреосвященніший  Варфоломій, митрополит Рівненський та Острозький, узяв участь у святковому Богослужінні в Свято-Успенській Почаївській Лаврі.

Урочистості з нагоди свята, у співслужінні сонму архієреїв, очолив Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.

За Богослужінням молилися тисячі вірян з різних регіонів України та з-закордону – як ми уже повідомляли, три Хресних ходи з різних куточків нашої країни прийшло до Лаври напередодні.

Під час Літургії була піднесена особлива молитва за мир в Україні та за упокій душі новопреставленого схиархімандрита Ієремії, ігумена Руського на Афоні Свято-Пантелеімонівського монастиря.

Насамкінець урочистого Богослужіння відбувся Хресний хід із Почаївською іконою Божої Матері до Успенського собору Лаври, де був звершений святковий молебень.

За матеріалами сайту Рівненської єпархії УПЦ