Святкування у Городоцькому Свято-Миколаївському жіночому монастирі

У Городоцькому Свято-Миколаївському жіночому монастирі молитовно відзначили день пам’яті святого пророка Ілії.

Урочисту Божественну Літургію на подвір’ї обителі очолив правлячий архієрей Рівненщини – Високопреосвященніший митрополит Варфоломій. Разом із владикою Богослужіння звершували архієпископ Чимкентський і Таразський Єлевферій, архієпископ Гурій (Кузьменко), намісник Свято-Троїцького Межирицького монастиря архімандрит Феодор (Мельничук), намісник Свято-Благовіщенського монастиря у Бортничах архімандрит Варлаам (Гергель), благочинний Макарівського району Київщини архімандрит Кирил (Білан) у співслужінні секретаря Рівненської єпархії митрофорного протоієрея Віталія Герлінського та собору численного духовенства. На Літургії під відкритим небом молилася ігуменя Михаїла (Заяць), сестри обителі та паломники, котрі завітали до Городка на традиційні урочистості.

Після Богослужіння відбулася Хресна хода територією Свято-Миколаївського монастиря.

За матеріалами сайту Рівненської єпархії УПЦ