СВЯТКУВАННЯ У С. ВОВНИЧІ

10 серпня, у день вшанування Смоленської ікони Божої Матері «Одигітрія», прихожани та гості храму с. Вовничі святкували відпуст. Дане свято встановлене на честь відкриття храму після періоду атеістичного опустошення та закриття церковної будівлі.

Розділити радість празника прибуло духовенство Млинівського благочиння на чолі з благочинним округу прот. Андрієм Іванейко. Під час Божественної Літургії присутні «єдиним серцем та єдиними вустами» дякували Господу за всі милості та попросили благословення і миру Православній Церкві та Українській державі.

По завершенні богослужіння було звершено молебень з хресним ходом навколо храму, прочитанням чотирьох Євангелій та окропленням вірних святою водою.

Благочинний привітав усіх присутніх із святковою подією, та побажав і надалі берегти Божий дім і віру у своїх серцях.

У свою чергу настоятель храму прот. Миколай Товкан подякував духовенству та присутнім за щирі молитви і побажав усім Божого благословення.