Престольне свято на малій батьківщині владики Варфоломія

У Свято-Олександро-Невському ставропігійному жіночому монастирі, що у с. Городно на Волині, на малій батьківщині владики Варфоломія, молитовно відзначили престольне свято.

Його Високопреосвященство разом із архієпископом Сергієво-Посадським Феогностом, архієпископом Володимир-Волинським і Ковельським Володимиром, архієпископом Городницьким Олександром, у співслужінні архімандрита Феодора, намісника Свято-Троїцької Межирицької обителі, та численного священства звершили святкову Божественну Літургію.

Особливі молитви архієреї піднесли за мир у державі та за подолання розділення церковного. Зі словом повчання до вірян звернувся Високопреосвященіший Феогност. Особливу увагу владика звернув на постать святого благовірного князя Олександра Невського, покровителя Городненської обителі.

На закінчення Богослужіння було звершено молебень. Митрополит Варфоломій висловив щиру подяку гостям-архієреям та усім, хто прибув розділити із сестрами монастиря радість престольного свята.

За матеріалами сайту Рівненської єпархії УПЦ