СОБОРНЕ БОГОСЛУЖІННЯ У с. БОРБИН

8 листопада, у день пам’яті святого Великомученика Димитрія Солунського Свято-Успенський храм с. Борбин зібрав безліч православного люду та духовенства на святкове архієрейське богослужіння. Адже щороку наш земляк, уродженець даного села Високопреосвященніший митрополит Вишгородський та Чорнобильський Павел, намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, у цей день приїздить до своєї домівки, що помолитися за покійного батька. Тож і цього року, з благословення Високопреосвященнішого Варфоломія, митрополита Рівненського та Острозького, у сільському храмі відбулося соборне богослужіння.

На Божественній Літургії молилися аж 5 архієреїв: митрополит Вишгородський та Чорнобильський Павел, митрополит Рівненський та Острозький Варфоломій, архієпископ Бучанський Впнтелеімон, архієпископ Городницький Олександр, єпископ Діонісій. Єпископату співслужила велика кількість духовенства.

Після прочитання Єввангелія зі словом проповіді до присутніх звернувся владика Павел. Коротко розказавши про житіє святого Димитрія, він закликав усіх до стояння в Православній вірі, та духовної єдності, незважаючи ні на які диявольські спокуси.

По завершенні Літургії владика подякував правлячому архієрею за можливість помолитися у його єпархії та побажав подальшого ревного служіння Святій Церкві.

У свою чергу владика Варфоломій, висловив слова вдячності усім присутнім за спільну молитву. Також архіпастир закликав митрополита Павла, незважаючи ні на які інформаційні наклепи, достойно нести місію єпископського служіння.

Наостанок владика Павел роздав усім присутнім подарунки для молитовної пам’яті про зустріч у Борбинському храмі.