ПРЕСТОЛЬНИЙ ПРАЗНИК с. ПІДЛОЗЦІ

19 грудня, у день пам’яті святителя Миколая, архієпископа Мир Лікійських, престольне свято відсвяткували прихожани місцевого храму с. Пдлозці.

Святкове богослужіння з нагоди празника очолив благочинний Млинівського благочиння прот. Андрій Іванейко. Йому співслужили настоятель прот. Ростислав Голубовський та духовенство округу.

За Божественною Літургією пролунали особливі прохання за мир та злагоду у нашій державі. Також прихожани на чолі з духовенством, молитовно подякували Господу за прожитий рік, та попросили благословення на рік наступний, щоб у доброму здоров’ї знову святкувати престольне свято основної сільської святині – храму.

Після закінчення служби відбувся хресний хід навколо Божого дому.

Благочинний привітав усіх присутніх з призником, та прикликав Боже благословення на релігійну громаду с. Підлозці.

У свою чергу настоятель храму подякував духовенству та вірянам за щирі молитви.