НА ПОКРОВУ В ЗОЛОЧІВЦІ

Престольний празник Свято-Покровського храму с. Золочівка прибули розділити чотири священики, значна кількість прихожан та гостей.

Всі присутні об’єдналися в молитві за Українську державу, мир та злагоду на парафії та у країні вцілому. Особливі молитви лунали за захисників нашої Батьківщини, адже окрім церковного свята 14 жовтня являється державним днем захисника України.

По завершенні Літургії відбувся молебень із хресним ходом навколо храму.

На даний час у храмі проводяться колосальні ремонтно-реставраційні роботи по відновленню храмового покриття. Тож настоятель парафії прот. Сергій Михальчук подякував усім жертводавцям та прихожанам за всестороннє долучення до церковних робіт. Крім того священик побажав у святковому піднесенні завжди перебувати під Покровом Пресвятої Богородиці.

Настоятель храму прот. Сергій Михальчук