АКТИВНИЙ ВІДПОЧИНОК – ЦІКАВО, ВЕСЕЛО ТА КОРИСНО

З Божої милості, 5-ту неділю після Пасхи село Малі Дорогостаї провело активно, весело, а головне духовно. Після Божественної служби у Свято-Покровському храмі священик Олександр Ящук, залучившись допомогою прихожан, організував для дітей квест-змагання на території села.

Команди дружньо виконували різноманітні завдання (накласти пов’язку в “лікарні”, забити м’яч у ворота, відповісти на питання церковної тематики та ін.), стрибали, бігали, сміялись… Загалом – цілеспрямовано прямували до фінішу.

Після квесту діти куштували уху та інші смаколики. Підкріпившись, отець Олександр оголосив переможців, та вручив подарунки. Діти залишились задоволені й повідомили, що з нетерпінням чекають наступних змагань.

Вікторія Ящук