СВЯТКУВАННЯ У с. МАСЛЯНКА

15 травня у день молитовного вшанування святих князів Бориса і Гліба відбулося святкове богослужіння біля поклінного хреста с. Маслянка.

Божественну Літургію очолив благочинний Млинівського округу прот. Василій Іванейко у співслужінні настоятеля парафії свящ. Олександра Ящука та прибулого запрошеного духовенства.

Божою милістю погодні умови були сприятливі для проведення богослужіння під відкритим небом. Тож місцеві православні богомольці по можливості зібралися для спільної молитви на святому місці.

Під час Божественної Літургії були піднесені особливі прохання за мир та спокій в Українській державі, та за воїнів, що захищають рідну землю.

На закінчення благочинний привітав присутніх прихожан та настоятеля зі святом і побажав берегти Православну віру, проявляючи її через добрі справи.

О. Олександр подякував прибулому духовенству та парафіянам за спільні молитви і побажав у доброму здоров’ї, мирі та злагоді дочекатися подібного святкування через рік.