ЖИТТЯ ВОСКРЕСНОЇ ШКОЛИ с. БОКІЙМА

Кожного тижня у вихідний день діти с. Бокійма спішать до недільної школи, де на них чекає прот. Святослав Дячук. Він – настоятель нашого храму вже 27 років.

Уже майже 2 роки з дітьми проводяться недільні зустрічі у приміщенні церковної хатини. Разом відпочиваємо, їздимо на екскурсії, розважаємося і проводимо свята.

За цей час відбулося багато цікавих подій: до дня Святого Миколая діти підготували вітання для прихожан нашого храму, Різдвяний вертеп за участі гостей з Великої Омеляни,  проводили Масляну, свято до Великодня. Їздили на екскурсію до Києва по святих місцях зі старшою групою дітей; з меншою групою їздили до розважального центру міста Рівне. Кожна зустріч – це радість, добро, веселі усмішки і цікаві оченята дітей.

Отець Святослав, як мудрий учитель, навчає дітей Закону Божого, завжди дасть відповідь на будь-яке запитання. Дякуємо за кожен прожитий день. Маємо надію, що ваша праця закладе в маленькі дитячі серця велику любов і віру в Бога.

Лінник Олена