МОЛОДЬ МЛИНІВЩИНИ ВЗЯЛА УЧАСТЬ У ТАБОРІ “ЦИТАДЕЛЬ”

«Де двоє чи троє зберуться в Ім’я Моє, там і Я серед них.» Ці слова якнайкраще передають мету численних православних з’їздів, форумів, таборів, про які можна почути з усіх куточків України. Діти та молодь на якийсь час «покидають» свої будні, та з головою поринають у зовсім інший світ…

Так, Божою милістю, з 06.08 по 10.08 у Володимир-Волинській єпархії на території Петро-Павлівського монастиря с. Світязь відбувся молодіжний табір «Цитадель». Долучилася до цього табору і молодь Млинівського благочиння УПЦ. Представником від духовенства округу став настоятель Свято-Покровського храму с. М. Дорогостаї свящ. Олександр Ящук.

Діти спілкувалися на духовні теми, змагались у спортивних змаганнях, влаштовували посиденьки біля вечірнього вогнища з бесідами про життя, а ще приймали гостей. Так, багато корисної інформації діти отримали від Ірини Кондратович, яка провела лекцію-тренінг про лідерство та правила успішної промови. Цікавою стала леція Ковельського благочинного прот. Володимира Ровінського. Священик простими словами розповів про Таїнство Євхаристії, важливість належності до Православної Церкви, дошлюбні стосунки, дружбу, кохання, гріх та його наслідки.

Оскільки фестиваль відбувався на озері Світязь – невід’ємною складовою заходу стало купання у цій водоймі. Учасники щодня мали можливість загартовуватися та вдосконалювати свої навики з плавання та пірнання.

О. Олександр поділився своїми враженнями від табору «Цитадель»: «З одного боку, діти збагачуються духовно. Такі з’їзди необхідні, адже в соц. мережах рідко побачиш пости про якогось святого чи про основи православного життя. Сучасна ж молодь швидше процитує Омара Хайяма, ніж Священне Писання. З іншого боку, організатори та священники, які приймають участь в таких з’їздах не тільки навчають, а й самі навчаються. Вміння слухати дітей, розуміти їх погляди, здатність «донести» та пояснити – це все надбання цих 5-ти днів. Слава Богу за все; а організаторам, зокрема архімандриту Ніфонту (Омельчуку) дякую за можливість стати учасником цього з’їзду».

Вікторія Ящук