У с. МОШКІВ ЗАПОЧАТКОВАНО ВОСКРЕСНУ ШКОЛУ

12 серпня у Свято-Михайлівській парафії с. Мошків почала діяти воскресна школа. Обіцянка про недільну школу прозвучала на одноденному таборі, який проводився тиждень тому.

Маленькі парафіяни з нетерпінням чекали цієї події. І от, з Божою допомогою, вдалося здійснити свою обіцянку. На першому занятті були присутні як діти, так і дорослі. Урок розпочався досить незвично для дітей – з церковного дзвону. Всі мали можливість піднятися на дзвіницю і побачити «інструмент», який прикрашає своїм звучанням храмове богослужіння.

Під час заняття діти та дорослі отримали корисну інформацію про устрій храму, його поділ, та церковне начиння. Дітям було дуже цікаво, адже до цього моменту вони не бачили чимало церковних речей, або не знали їх призначення.

Веселим доповненням бесіди стали ігри на свіжому повітрі.

Загалом діти залишились задоволені, а також трішки заінтриговані ходом наступних занять.

Свящ. Андрій Муляр