У МЛИНІВСЬКОМУ БЛАГОЧИННІ ВІДБУЛАСЯ ОЛІМПІАДА «ЗНАВЦІ БІБЛІЇ»

14 січня у день пам’яті святителя Василія Великого у приміщенні воскресної школи при Свято-Іоанно-Богословському храмі УПЦ смт. Демидівка відбулася дитяча олімпіада серед учнів воскресних шкіл Млинівського благочиння «ЗНАВЦІ БІБЛІЇ».

Загалом перевірити рівень знань виявили бажання 19 учнів у двох вікових категоріях.

Після спільної молитви та вітального слова благочинного Млинівського округу прот. Василія Іванейка всі учасники приступили до раціональних змагань.

По результатах виконаних тестів у молодшій віковій категорії перемогу отримав представник воскресної школи при Млинівському жіночому монастирі Касенчук Олександр. У старшій віковій категорії виявилося два учасника з однаковою кількістю набраних балів – Ціпкайло Тетяна та Петрик Варвара. Обоє відвідують воскресну школу при Свято-Іоанно-Богословському храмі УПЦ смт. Демидівка.

Для заохочення переможці отримали фінансовий подарунок – по 500 грн.

По завершенні олімпіади всі учасники мали змогу скуштувати смаколиків ТМ «Галя Балувана», та вдосталь поспілкуватися між собою.