ДУХІВНИКУ БЛАГОЧИННЯ – 75 !!!

20 серпня 2018 року духівник Млинівського благочиння, настоятель Свято-Михайлівського храму с. Мошків прот. Валентин Чикеренда святкував славний ювілей – 75 років з дня народження.

З цієї нагоди до місцевого храму прибуло численне духовенство округу для того, щоб за Божественною Літургією піднести особливі молитви за здоров’я та довголіття ювіляра. Також особливі прохання прозвучали і за мир та благополуччя в Українській державі.

Очолив богослужіння благочинний прот. Василій Іванейко у співслужінні іменинника та священнослужителів Млинівщини. Співом прикрашали службу місцевий хор, та священики під керівництвом прот. Олександра Посільського.

По завершенні Літургії благочинний від імені духовенства привітав о. Валентина зі славним ювілеєм, та побажав доброго здоров’я, духовної радості, поваги від прихожан і родичів, та ще багатолітнього ревного служіння на благо Церкви Христової. У знак любові та поваги священики подарували духівнику букет квітів та наперсний хрест з прикрасами.

Також особливі слова привітання прозвучали від клірика храму свящ. Андрія Муляра.

Згодом до вітань долучилися всі присутні у храмі прихожани, родичі та гості.

Продовжилися ювілейні урочистості святковою трапезою.