КОНКУРС “НАЙКРАЩОГО ДИТЯЧОГО КОШИКА”

Кожного недільного ранку ми чуємо як дзвонять дзвони – Господь призиває нас до храму. Коли ми хворіємо, переживаємо скорботи – Господь призиває нас до храму. Коли народжуються діти, знаходяться зниклі безвісті, повертаються додому воїни – ГОСПОДЬ ПРИЗИВАЄ НАС ДО ХРАМУ.

19 серпня всі православні християни торжественно святкують Преображення Господнє. Жителі с. Малі Дорогостаї також відвідали святкову службу. Від самого ранку храм був заповнений прихожанами. Але мабуть найбільшою радістю для настоятеля свящ. Олександра Ящука було бачити серед них безліч дітей. Всі вони, від малого до великого, прийшли до храму коли продзвеніли ранкові дзвони. Господь покликав їх, як покликав апостолів на гору Фавор, і вони прийшли, щоб подякувати і прославити Його.

Проте великою радістю для дітей стало не лише свято, а й конкурс “Найкращого дитячого кошика”. Найгарнішого обирали самі прихожани шляхом голосування, після чого учасникам ставилися питання на тему свята, за які вони теж отримували бали. Переможці та всі діти отримали подарунки, і потім зробили фото на пам’ять. Слава Богу за все!

Вікторія Ящук