ПРЕСТОЛЬНЕ СВЯТО У с. СМОРДВА

Уже понад 230 років 21 вересня у день свята Різдва Пресвятої Богородиці прихожани храму села Смордва святкують престольний празник. Тож цього дня у храмі зібралися прихожани та численні гості щоб єдиними устами і єдиним серцем прославити “Чеснішу від Херувимів і незрівняно Славнішу від Серафимів”.

Святкове Богослужіння очолив благочинний Млинівського району прот. Василій Іванейко у співслужінні настоятеля прот. Анатолія Синиці та прибулого духовенства. Після Богослужіння відбувся Хресний хід навколо храму.

На завершення благочинний привітав присутніх зі святом, та побажав усім заступництва Пресвятої Богородиці.

У свою чергу настоятель висловив щиру вдячність прибулому духовенству та усім присутнім.

Продовжилося святкування смачною трапезою.

Синиця Ольга