ВШАНУВАННЯ вмчц. ВАРВАРИ У с. ДОВГОШИЇ

17 грудня у день молитовного вшанування святої великомучениці Варвари у с. Довгошиї відбулося соборне богослужіння з нагоди відкриття новозбудованого храму.

Божественну Літургію очолив настоятель храму прп. Серафима Саровського прот. Олександр Посільський у спів служінні настоятеля прот. Іоанна Шаправського та прибулого духовенства.

Під час богослужіння лунали особливі прохання за всіх будівничих, прихожан та жертводавців храму.

По завершенні Літургії о. Олександр привітав настоятеля та всіх присутніх зі знаменною датою, та побажав, щоб храм Господній до кінця віку був осередком духовного зростання та єднання у Христі всіх місцевих жителів.

У свою чергу настоятель прот. Іоанн подякував духовенству та богомольцям за спільну молитву і побажав усім тієї віри та надії, котру мала свята вмчц. Варвара.

Продовжилося святкування спільною трапезою.