ПРЕСТОЛЬНЕ СВЯТО с. ПІДЛОЗЦІ

19 грудня престольне свято відзначали прихожани Свято-Миколаївського храму с. Підлозці.

Розділити радість торжества прибули благочинний округу прот. Василій Іванейко та гості свята у священному сані.

За Божественною Літургією були піднесені особливі молитви до святителя Миколая за мир в Українській державі, любов, єдність та порозуміння у святій Церкві.

По завершенні богослужіння відбувся хресний хід навколо храму із прочитанням Євангелія та окропленням присутніх свяченою водою.

Настоятель храму прот. Ростислав Голубовський подякував гостям та прихожанам за спільне богослужіння, та побажав у мирі і здоров’ї дочекатися наступного року, щоб єдиним серцем і єдиними вустами прославляти святителя Господнього Миколая.