СПОВІДЬ ДУХОВЕНСТВА МЛИНІВСЬКОГО БЛАГОЧИННЯ

25 грудня, у день пам’яті святителя Спиридона Триміфунтського відбулася сповідь духовенства Млинівського благочиння УПЦ. Таїнство сповіді провів духівник округу прот. Валентин Чикеренда.

Соборну Божественну Літургію у Свято-Вознесенському монастирі селища Млинів очолив вікарій Рівненської єпархії, Преосвященніший Пимен, єпископ Дубенський. Владиці співслужили благочинний прот. Василій Іванейко та все духовенство округу. Богослужіння супроводжував спів сестер обителі, та хор духовенства благочиння під керівництвом прот. Олександра Посільського.

З благословення Високопреосвященнішого Варфоломія, митрополита Рівненського та Острозького, під час Малого входу позачерговими богослужбовими нагородами були відзначені активні священики округу: свящ. Петро Набочук удостоєний права носіння наперсного хреста, свящ. Олександр Ящук нагороджений камилавкою, свящ. Андрій Муляр – набедреником.

Після прочитання Євангелія владика Пимен звернувся до присутніх зі словом проповіді, в якій розповів про пастирське служіння, та закликав усіх триматися Святої Православної віри.

Під час Літургії були піднесені особливі коліноприклонні молитви за мир в Україні та єдність Православної Церкви.

По завершенні богослужіння під головуванням єпископа Пимена відбулися підсумкові річні збори духовенства Млинівського благочиння. У ході зібрання священики підсумували виконану місіонерську та соціальну роботу, та розглянули актуальні питання церковно-приходського життя.

Наостанок духовенство висловило щирі слова вдячності митрополиту Варфоломію та єпископу Пимену і попросили молитовної підтримки владик у такий нелегкий для Православної Церкви час.