ВЕЧІР КОЛЯДОК У с. МОШКІВ

27 січня , у день віддання свята Богоявлення у Свято-Михайлівському храмі с. Мошків відбувся святковий вечір колядок.

Для розділення свята до храму прибув вікарій Рівненської єпархії Преосвященніший Пимен, єпископ Дубенський.

Святковою колядою вітали прихожан місцеві хористи під керівництвом матушки Марії Муляр, діти воскресної школи, запрошені гості – хор духовенства Млинівського благочиння під керівництвом прот. Олександра Посільського.

По завершенні святкової вечірні владика звернувся до всіх присутніх зі словом проповіді. Єпископ Пимен закликав усіх до єдності в такий складний для УПЦ час, та до збереження віри і вірності Господу Богу і Його Святій Церкві.

Наостанок Владика вручив усім присутнім у храмі вірянам солодкі подарунки.

Настоятель храму свящ. Андрій Муляр висловив слова щирої вдячності єпископу Пимену, прибулим гостям, дітям та всім присутнім за спільну молитву.