АРХІПАСТИРСЬКИЙ ВІЗИТ ДО ЗАХОПЛЕНИХ ПАРАФІЙ БЛАГОЧИННЯ

19 липня вікарій Рівненської єпархії, Преосвященніший Пимен, єпископ Дубенський відвідав кілька парафій Млинівського благочиння, де прихильниками ПЦУ були захоплені православні храми. Зокрема владика зустрічався з настоятелями та прихожанами Свято-Михайлівського храму с. Мошків, Свято-Покровського храму с. Малі Дорогостаї, Різдва Богородиці храму с. Велика Городниця, та Свято-Георгієвського храму с. Довгошиї.

При зустрічі владика Пимен подарував постраждалим парафіям богослужбову та требну утвар. Також єпископ вислухав питання від людей, розповів про стан справ у Рівненській єпархії, та закликав усіх ревно триматися Православної Церкви, і любити всіх своїх односельців.

У с. Малі Дорогостаї було звершену заупокійну літію на могилі покійного благочинного прот. Андрія Іванейка.

Духовенство та миряни Млинівського благочиння УПЦ щиро дякують єпископу Пимену за приділений час, переживання та молитву. Хай милосердний Господь благословляє всі ваші благі починання. Іс полла еті деспота!