Духовенство та монашествуючі Рівненської єпархії привітали свого Архіпастиря з Днем Ангела

13 липня, у день собору святих 12-ти апостолів свій день тезоіменитства відсвяткував правлячий архієрей Рівненської єпархії, Високопреосвященніший Варфоломій, митрополит Рівненський та Острозький.

У день свята Владика перебував у рідному селі на малій Батьківщині. До Свято-Олександро-Невської ставропігійної обителі прибули намісники та настоятельки монастирів Рівненщини, районні благочинні та духовенство єпархії, на чолі з вікарним архієреєм, Преосвященним Пименом, єпископом Дубенським, для того, щоб привітати свого Архіпастиря.

У головному храмі обителі було звершено святкову Божественну Літургію, за якою молився іменинник.

Після Богослужіння духовні чада привітали духовного отця і владику з Днем небесного покровителя.

Слова привітання та вдячності звучали і від місцевих жителів. По особливому вітали односельця дітки села Городно.

Святкування завершилося трапезою та многоліттям любимому Владиці.

За матеріалами сайту Рівненської єпархії УПЦ