ПРЕСТОЛЬНЕ СВЯТО У с. ЯРОСЛАВИЧІ

21 вересня у день свята Різдва Пресвятої Богородиці престольне свято молитовно вшановували православні парафіяни с. Ярославичі.

Життя парафії проходить складний період, адже вже кілька місяців люди позбавлені можливості молитися у храмах, котрі були захоплені прихильниками ПЦУ. Проте, православні жителі села не падають духом, та звершують богослужіння у пристосованому будинку.

Престольний празник очолив благочинний Млинівського округу прот. Василій Іванейко у співслужінні настоятеля парафії прот. Миколая Боровського та прибулого духовенства. Участь у богослужінні взяли кілька десятків жителів села, та небайдужих гостей.

Під час Божественної Літургії була піднесена особлива молитва за мир в Україні та за всіх прихожан, котрі залишилися вірними Православній Церкві.

Оскільки саме у день престольного празника настоятель о. Миколай святкував День Народження, богомольці привітали свого пастиря з особистим святом.