ПРЕСТОЛЬНЕ СВЯТО У с. ПІТУШКІВ

14 жовтня престольний празник святкували прихожани Свято-Покровського храму с. Пітушків.

Розділити радість свята з настоятелем прот. Володимиром Томашевським та місцевими богомольцями до храму прибули благочинний округу прот. Василій Іванейко та запрошені гості у духовному сані.

До цьогорічного святкування готувалися надзвичайними трудами по благоустрою храму та прихрамової території. Протягом літа було поштукатурено та пофарбовано фасад храму, встановлено паркан, браму, та організовано автомобільну стоянку.

Під час Божественної Літургії настоятель храму виголосив особливі молитовні прохання за українське військо, зокрема за сільських військовослужбовців.

Після Богослужіння відбулася хресна хода навколо храму.

На завершення благочинний привітав о. Володимира Томашевського та всіх прихожан з престольним святом, подякував за понесені труди та побажав під Покровом Богородиці ще багато потрудитися на славу Христової Церкви.

Особливо зворушливим стало привітання для всіх присутніх від учнів воскресної школи. Діти поставили сценку про важливість любові та заспівали кілька чудових повчальних пісень.

Завершилося святкування спільною трапезою.