ЮВІЛЕЙНІ СВЯТКУВАННЯ У с. КОСАРЕВО

14 жовтня у свято Покрови Пресвятої Богородиці престольне свято молитовно вшановували прихожани Свято-Покровського храму с. Косарево. Крім того особливістю цьогорічного святкування став знаковий ювілей – 30-річчя призначення настоятелем парафії прот. Петра Крюкова.

Святкову всенічну напередодні свята очолив благочинний округу прот. Василій Іванейко у співслужінні настоятеля та свящ. Андрія Муляра.

У сам день престольного празнику до храму прибули запрошені гості у священному сані та прихожани парафії.

Божественну Літургію очолив настоятель Варваринського храму с. Шпанів прот. Василій Романюк у співслужінні настоятеля прот. Петра Крюкова та прибулого духовенства.

Під час богослужіння була піднесена особлива молитва за мир в Україні та настоятеля-ювіляра.

Одразу по завершенні Літургії відбувся хресний хід навколо храму з прочитанням Євангелія та окропленням присутніх свяченою водою.

Наостанок священики привітали отця-настоятеля зі славною датою, та побажали ще багато років звершувати пастирське служіння на чолі ввіреної духовної пастви.

У відповідь прот. Петро висловив слова щирої вдячності усім присутнім, та згадав кілька життєвих прикладів свого служіння у Свято-Покровському храмі с. Косарево.