БОГОСЛУЖІННЯ 40-го ДНЯ ПО СМЕТРІ АРХІМ. ОЛЕКСАНДРА (Катлер)

4-го березня 2021 р. у Свято-Вознесенському жіночому монастирі смт. Млинів відбулося соборне архієрейське богослужіння з нагоди 40-го дня від часу смерті архімандрита Олександра (Катлер).

З благословення Високопреосвященнішого Варфоломія, Митрополита Рівненського та Острозького, заупокійну Божественну Літургію очолив Преосвященніший Веніамін, єпископ Хотинський у співслужінні благочинного Свято-Успенського чоловічого монастиря с. Кулівці Чернівецької області архім. Іова, благочинного Млинівського округу прот. Василія Іванейка, та чисельного прибулого духовенства.

Під час Літургії були виголошені особливі молитовні прохання за упокій душі новопредставленого архім. Олександра.

Одразу по завершенні богослужіння владика Веніамін з духовенством звершили панахиду по спочилому священнослужителю. Після заупокійної молитви у храмі всі хресною ходою вирушили до могили священика, де відслужили заупокійну літію.