ПРЕСТОЛЬНЕ СВЯТО У с. ТОРГОВИЦЯ

10 червня престольне свято відзначили прихожани Свято-Вознесенської парафії УПЦ с. Торговиця.

На спільне святкове богослужіння духовенство та люди зібралися до молитовного будинку, у якому протягом двох останніх років звершує богослужіння православна громада села.

Божественну Літургію очолив настоятель Свято-Покровського храму с. Бокійма прот. Святослав Дячук у співслужінні настоятеля Торговицької парафії прот. Василія Кудрика та прибулого духовенства.

За богослужінням лунали особливі прохання про мир в Україні та за подолання хворобливої пошесті короновірусної хвороби.

Одразу по завершенні Літургії відбувся хресний хід із прочитанням Євангелія та окропленням богомольців свяченою водою.

Наостанок настоятель прот. Василій Кудрик подякував священикам та всім присутнім  богомольцям за спільну молитву і побажав у доброму здоров’ї дочекатися наступного року.