ПРЕСТОЛЬНІ УРОЧИСТОСТІ У МЛИНІВСЬКІЙ ОБИТЕЛІ

10 червня, у день двунадесятого празника на честь Вознесіння Господнього, престольне свято урочисто відзначили насельниці та гості Свято-Вознесенської жіночої обителі смт. Млинів.

З нагоди свята у головному соборі монастиря було звершено урочисту Божественну Літургію, під час якої священнослужителі виголосили особливі прохання за мир в Україні, та за подолання хвороби короновірусу.

За богослужінням молилася настоятельниця монастиря ігуменя Михаїла (Заєць).

По завершенні Літургії священики на чолі з благочинним Млинівського округу прот. Василієм Іванейко звершили молебень з хресним ходом навколо собору, під час якого прочитали Євангеліє, та окропили богомольців свяченою водою.

Також під час хресної ходи було відслужено заупокійну літію на могилі спочилого архімандрита Олександра (Катлер).

На завершення благочинний привітав присутніх із великим святом Вознесіння Господнього та побажав щирою вірою і довірою Богу вознестися з Ним до Небесного Царства.

У свою чергу ігуменя Михаїла подякувала священному собору та прибулим вірянам за спільну молитву. Також слова вдячності лунали до всіх, хто потрудився у підготовці до празника та благоустрої монастирської території.

Завершилося святкування спільною трапезою.