ПАЛОМНИЦТВО ДО ПОЧАЇВСЬКОЇ ЛАВРИ

У суботу 21 серпня парафіяни Свято-Михайлівської гомади УПЦ с. Мошків разом з настоятелем свящ. Андрієм Муляром звершили паломництво до Свято-Успенської Почаївської Лаври та інших святих місць. Люди мали можливість помолитись перед святинями обителі: чудотворною іконою Богородиці Почаївської, перед мощами прпп. Іова і Амфілохія Почаєвських та іншими святинями монастиря.

Також парафіяни побували у Свято-Духівському скиту Почаївської Лаври де також приклонились до святинь монастиря. Дорогою назад паломники побували на скиту прав. Анни в с. Онишківці, де мали змогу помолитись перед святинями та окунутись в цілющому джерелі.

Наступною зупинкою став Богоявленський жіночий монастир, що знаходиться в м. Кременець. І на завершення паломники відвідали Свято-Іверський монастир с. Голуби.

За враженнями парафіян поїздка видалась досить насиченою і, не дивлячись на втому, принесла багато позитивних вражень від благодатних почуттів перед величчю святинь Православ’я.

Настоятель храму свящ. Андрій Муляр