СВЯТКУВАННЯ У с. ВЕЛИКА ГОРОДНИЦЯ

21 вересня у день Різдва Пресвятої Богородиці престольне свято урочисто відзначали прихожани православної парафії с. Велика Городниця, Млинівського благочиння УПЦ.

Святкове богослужіння очолив благочинний округу прот. Василій Іванейко у співслужінні настоятеля храму прот. Петра Григорчука та прибулого духовенства.

Особливістю цьогорічного святкування став славний 40-літній ювілей священицької хіротонії настоятеля храму. Саме у свято Різдва Пресвятої Богородиці чотири десятиліття тому о. Петро Григорчук був рукоположений у сан священика.

Одразу після закінчення богослужіння та хресного ходу навколо храму, благочинний привітав усіх присутніх з Престольним святом. Священик закликав людей довіряти Господньому промислу, виконувати Божу волю, та надіятися на молитовне заступництво Богородиці.

Особливі слова вітання лунали до священика-ювіляра. На молитовну згадку від імені духовенства округу  благочинний подарував прот. Петру Григорчуку наперсний хрест з прикрасами, та побажав ще багато років служити біля Господнього престолу.

У відповідь настоятель подякував духовенству та всім присутнім за спільні молитви, та слова привітання.

Закінчилося святкування спільною трапезою.