Рівненська єпархія зустріла правлячого архієрея

17 листопада 2021 року, у середу ввечері Рівненська єпархія зустріла свого правлячого архієрея Преосвященнішого Пимена, єпископа Рівненського і Острозького.

На кордоні Рівненської і Житомирської областей зібралися намісники та настоятельки монастирів, благочинні на чолі з секретарем єпархії протоієреєм Олександром Єгоровим і священники єпархії, де за древнім звичаєм, з хлібом і сіллю та з букетами квітів радо зустріли свого архіпастиря.

Секретар єпархії звернувся з вітальним словом до Преосвященного Владики: “Ми вітаємо Вас, дорогий наш Владико з призначенням на Рівненську кафедру, з радістю зустрічаємо на вашій рідній землі уже єпископом Рівненським і Острозьким. Ви тут народилися, тут говорили перші слова, ступали перші кроки, возростали тілесно і духовно. Нехай Господь допомагає Вам, мудрості, терпіння та Покрову Цариці Небесної і багато років служіння Святій Церкві та нашій Рівненській єпархії!”

Владика Пимен подякував за зустріч і теплі слова вітання.

За матеріалами сайту https://rivne.church.ua/