СВЯТО МИКОЛАЯ

День пам’яті Святителя Миколая завжди був по-особливому радісний та бажаний для дітвори. Зазвичай дорослі з великим подивом можуть спостерігати, як діти чекають чуда, як намагаються бути слухняними, та готуються до невидимої зустрічі з таким близьким і водночас таємничим Божим угодником.

Вихованці воскресної школи при Свято-Іоанно-Богословському храмі УПЦ смт. Демидівка не лише самі заздалегідь підготувалися до цього свята, а й вирішили долучити до нього доросле покоління. Тож в неділю, напередодні дня пам’яті святителя Миколая, діти на чолі з вчителькою Оксаною Копач провели невеличке театральне дійство, в якому розкрили важливість дотримання християнських чеснот, та у піснях прославили Мир Лікійського святителя.

Також, користуючись нагодою, діти привітали іменинників.

На завершення настоятель храму свящ. Василій Іванейко вручив усім присутнім діткам солодкі подарунки від благодійника храму.