У ЗОЛОЧІВЦІ ЗАСЯЯВ НОВИЙ КУПОЛ ХРАМУ

26 травня 2018 р. на парафії села Золочівка відбулася довгоочікувана подія. На місцевому Свято-Покровському храмі було встановлено новий купол.

З Божою допомогою, пожертвами прихожан та за підтримки головних жертводавців – сім’ї Романюків, на храмі засяяв величний красень-купол.

Чин освячення накупольного хреста звершили благочинний Млинівської округи прот. Василій Іванейко та настоятель храму протоієрей Сергій Михальчук. У словах проповіді отець благочинний підкреслив глибоку віру і згуртованість парафіян у таких великих справах.

У свою чергу настоятель парафії, звертаючись до присутніх, сказав: «У даний момент просто погляньмо на плоди нашої праці, бо слова тут зайві». Завдяки старанням настоятеля, вірян та меценатів оновлений Покровський храм став справжньою окрасою села Золочівка.

Настоятель храму прот. Сергій Михальчук