ЗУСТРІЧ НОВОГО РОКУ У МЛИНІВСЬКОМУ БЛАГОЧИННІ

Вже традиційна у багатьох храмах Млинівського благочиння священики та миряни зустрічають новий календарний рік спільноою Євхаристичною молитвою. Початок 2019-го не став винятком. У Свято-Вознесенській обителі та кількох парафіях у новорічну ніч відбулися нічні Літургії. Присутні на богослужіннях люди дякували милосердному Богу за минувший рік, та просили Господнього благословення на рік прийдешній.

По завершенні Літургії було звершено молебні до мученика Воніфатія. Цей святий угодник являється помічником і лікарем всіх, хто страждає від недуга п’янства.

Наостанок священнослужителі зачитали “ЗВЕРНЕННЯ ВИСОКОПРЕОСВЯЩЕННІШОГО ВАРФОЛОМІЯ, МИТРОПОЛИТА РІВНЕНСЬКОГО ТА ОСТРОЗЬКОГО, ДО ВСЕЧЕСНИХ ПАСТИРІВ, ЧЕРНЕЦТВА І ВСІХ ВІРНИХ ЧАД УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ У РІВНЕНСЬКІЙ ЄПАРХІЇ”