У МЛИНОВІ ЛУНАЛА КОЛЯДА

Свята Православна Церква продовжує святкувати Різдво Христове.

12 січня, Преосвященніший Пимен, єпископ Дубенський прибув до Свято-Вознесенського Млинівського скита, Миколаївського Городоцького жіночого монастиря, для того, щоб разом з сестрами обителі та духовенством Млинівського благочиння розділити радість Різдва Христового.

З благословення правлячого архієрея Високопреосвященнішого Варфоломія, митрополита Рівненського і Острозького владика Пимен звершив Божественну літургію у храмі преподобномучениці Євдокії.

Його Преосвященству співслужили благочинний Млинівського округу протоієрей Василій Іванейко, священики обителі та духовенство благочиння.

За Літургією молилися за єдність святого православ’я та мир в Україні.

Молитву прикрасили співом сестри обителі, священикі благочиння та хор храму преподобного Серафима Саровського смт. Млинів.

По завершенні Богослужіння владика привітав усіх присутніх зі святом Різдва Христового, а клірика обителі протоієрея Василія Ношкалюка з Днем народження.

За матеріалами сайту Рівненської єпархії УПЦ