ДИТЯЧИЙ ТАБІР У с. МОШКІВ

8 серпня у с. Мошків відбувся одноденний дитячий православний табір.

На запрошення настоятеля парафії свящ. Андрія Муляра на територію місцевої школи прибули священики та волонтери благочиння, котрі займаються молодіжно-просвітницьким служінням.

Сильний ранковий дощ не став перепоною для проведення заходу, тож спільна ідея та бажання гуртом провести час зібрали в одному місці більше 40-ка дітей.

Протягом дня всі дружно проходили командні естафети, виготовляли цікаві картини у ході майстер-класу, проводили вільний час на батуті та у спільних іграх, куштували солодку вату, розділяли спільну трапезу, та змагалися у футбольному турнірі проти команди священиків.

Незважаючи на мінливі погодні умови, присутнім вдалося цікаво та корисно провести один день літніх канікул.

Щиро сподіваємось, що наступного року Господь знову об’єднає дітей, їхніх батьків, волонтерів та духовенство у спільній справі місіонерського служіння на благо Церкви Христової.