ПРЕСТОЛЬНЕ СВЯТО с. СТАВРІВ

21 листопада у день пам’яті святого Архистратига Божого Михаїла та всіх небесних сил Безплотних престольне свято відзначали прихожани Свято-Михайлівського храму с. Ставрів.

Престольні урочистості очолив благочинний округу прот. Василій Іванейко у співслужінні настоятеля храму прот. Віталія Ціпкайла та прибулого духовенства Млинівського благочиння.

Під час Божественної Літургії були піднесені особливі молитви за мир в Україні та упокій невинно убієнних православних християн.

По завершенні богослужіння відбувся хресний хід навколо храму.

Наостанок благочинний привітав настоятеля та всіх присутніх зі святом, і побажав молитовного заступництва небесних безплотних сил у благих починаннях християнського життя.

Приємними стали слова вітання з нагоди 60-літнього ювілею від прихожан храму для попереднього настоятеля парафії прот. Анатолія Синиці. Люди згадали роки його служіння, та побажали ще довго були на чолі врученої Богом пастви, право правлячи слово Христової істини.

Завершилися святкування спільною трапезою.